Kategóriák
»A Mercateo-rólÜdvözöljük! Bejelentkezni
Az én Mercateom
Kosár
 
 
 >  >  > Média jelátalakító

  Média jelátalakító a Mercateo-nál online vásárolni (871 ajánlat 4 324 280 cikkből)

A következő szűrők segítenek a „Média jelátalakító“ kereséséhez a cikklistát kívánságai szerint finomítani:
Szűrés: Ár ettől:eddigHUF  szó 
Áttekintés

"Média jelátalakító"

Gyűjtőfogalmak
Kijelzés
☐
☐
☐
☐
Kép
Megrendelés
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM hálózati média konverter 10000 Mbit/s 1310 nm (1 ajánlat) 
A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.
HP
J9152A
kezdő: HUF 59 956,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET91000SM10
kezdő: HUF 72 493,00*
db-ként
 
 db
Planet
FT-802S15
kezdő: HUF 13 374,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET91000SM20
kezdő: HUF 79 206,00*
db-ként
 
 db
GIGABIT MEDIACONVERTER RJ45/ SC 10/100/1000BASE-T TO 1000BASE-SX IN (3 ajánlat) 
GIGABIT MEDIACONVERTER RJ45/ SC 10/100/1000BASE-T TO 1000BASE-SX
PLANET Technology
GT-802
kezdő: HUF 17 319,00*
db-ként
 
 db
Planet
FT-802
kezdő: HUF 11 681,00*
db-ként
 
 db
Media Converter RJ45 100 - 100FX ST/MM 2km (2 ajánlat) 
Product Name: Media Converter A csatlakozó: RJ45 100 B csatlakozó: 100FX ST/MM Készüléktípus: Átalakító Max. távolság: 2 km
Allied Telesis
AT-MC101XL
kezdő: HUF 21 398,00*
db-ként
 
 db
Planet
FT-806A20
kezdő: HUF 14 783,00*
db-ként
 
 db
Allied Telesis
AT-MC102XL
kezdő: HUF 21 537,00*
db-ként
 
 db
6AT8000-1EB00-3XA0 - SIPLUS CMS - HARDWARE MCN11 MEDIA CONVERTER NODE 1 OPTICAL (1 ajánlat) 
SIPLUS CMS - HARDWARE MCN11 MEDIA CONVERTER NODE 1 OPTICAL AND 1 ELECTR. INTERFACE UB=24VDC IP67, Manufacturer-ID: 6AT8000-1EB00-3XA0
Siemens
6AT8000-1EB00-3XA0
HUF 975 020,00*
db-ként
 
 db
előre
Cikk oldalanként: 10   15   20   50   100    oldal: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   88   előre

Hasonlósági keresés: Omikron FACT®Finder
* A csillaggal jelölt árak nettó árak, jogilag érvényes ÁFA nélkül.
Ajánlatunk kizárólag vállalatoknak, vállalkozóknak és szabadfoglalkozásúaknak szól.