Kategóriák
»A Mercateo-rólÜdvözöljük! Bejelentkezni
Az én Mercateom
Kosár
 
 
 >  >  > Média jelátalakító

  Média jelátalakító a Mercateo-nál online vásárolni (705 ajánlat 3 969 753 cikkből)

A következő szűrők segítenek a „Média jelátalakító“ kereséséhez a cikklistát kívánságai szerint finomítani:
Szűrés: Ár ettől:eddigHUF  szó 
Áttekintés

"Média jelátalakító"

Gyűjtőfogalmak
Kijelzés
☐
☐
☐
☐
Kép
Megrendelés
StarTech.com
ET91000SM10
kezdő: HUF 71 889,00*
db-ként
 
 db
Gigabit Copper-to-Fiber Media Converter (2 ajánlat) 
Hálózati sebesség = 10/100/1000Mbit/s Maximális átviteli távolság = 20km Maximális adatátviteli sebesség = 2000Mbps Csatlakozóport = LC, RJ45 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter. The S...
StarTech.com
ET91000SM20
kezdő: HUF 78 782,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET90110SC2
kezdő: HUF 22 825,00*
db-ként
 
 db
D-Link
DMC-300SC/E
kezdő: HUF 20 960,00*
db-ként
 
 db
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter (4 ajánlat) 
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
D-Link
DMC-700SC/E
kezdő: HUF 40 387,00*
db-ként
 
 db
6AT8000-1EB00-3XA0 - SIPLUS CMS - HARDWARE MCN11 MEDIA CONVERTER NODE 1 OPTICAL (1 ajánlat) 
SIPLUS CMS - HARDWARE MCN11 MEDIA CONVERTER NODE 1 OPTICAL AND 1 ELECTR. INTERFACE UB=24VDC IP67, Manufacturer-ID: 6AT8000-1EB00-3XA0
Siemens
6AT8000-1EB00-3XA0
HUF 934 026,00*
db-ként
 
 db
6ES7193-6AG20-0AA0 - SIMATIC BUSADAPTER BA LC/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X (1 ajánlat) 
SIMATIC BUSADAPTER BA LC/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC GLASS-FO-SOCKET AND, 1 X RJ45 SOCKET FOR PROFINET, Herstellercode: 6ES7193-6AG20-0AA0
Siemens
6ES7193-6AG20-0AA0
kezdő: HUF 86 501,00*
db-ként
 
 db
6ES7193-6AG40-0AA0 - SIMATIC BUSADAPTER BA LC/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC (1 ajánlat) 
SIMATIC BUSADAPTER BA LC/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC GLASS-FO-SOCKET AND, 1 X FASTCONNECT (FC) SOCKET FOR PROFINET, Herstellercode: 6ES7193-6AG40-0AA0
Siemens
6ES7193-6AG40-0AA0
kezdő: HUF 90 612,00*
db-ként
 
 db
6ES7193-6AP20-0AA0 - SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/RJ45, MEDIA CONVERTER (1 ajánlat) 
SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X SCRJ FO-SOCKET AND, 1 X RJ45 SOCKET FOR PROFINET, Manufacturer-ID: 6ES7193-6AP20-0AA0
Siemens
6ES7193-6AP20-0AA0
kezdő: HUF 86 786,00*
db-ként
 
 db
6ES7193-6AP40-0AA0 - SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/FC, MEDIA CONVERTER FO (1 ajánlat) 
SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X SCRJ FO-SOCKET AND, 1 X FASTCONNECT (FC) SOCKET FOR PROFINET, Manufacturer-ID: 6ES7193-6AP40-0AA0
Siemens
6ES7193-6AP40-0AA0
kezdő: HUF 90 755,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-82050
kezdő: HUF 35 708,00*
db-ként
 
 db
Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 (2 ajánlat) 
Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45
DIGITUS
DN-82020-1
kezdő: HUF 7 768,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-82010-1
kezdő: HUF 7 768,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-82021-1
kezdő: HUF 7 768,00*
db-ként
 
 db
ASSMANN Electronic
DN-82022
kezdő: HUF 7 886,00*
db-ként
 
 db
előre
Cikk oldalanként: 10   15   20   50   100    oldal: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   47   előre

Hasonlósági keresés: Omikron FACT®Finder
* A csillaggal jelölt árak nettó árak, jogilag érvényes ÁFA nélkül.
Ajánlatunk kizárólag vállalatoknak, vállalkozóknak és szabadfoglalkozásúaknak szól.