Kategóriák
»A Mercateo-rólÜdvözöljük! Bejelentkezni
Az én Mercateom
Kosár
 
 
 >  >  > Média jelátalakító

  Média jelátalakító a Mercateo-nál online vásárolni (904 ajánlat 4 318 341 cikkből)

A következő szűrők segítenek a „Média jelátalakító“ kereséséhez a cikklistát kívánságai szerint finomítani:
Szűrés: Ár ettől:eddigHUF  szó 
Áttekintés

"Média jelátalakító"

Gyűjtőfogalmak
Kijelzés
☐
☐
☐
☐
Kép
Megrendelés
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM hálózati média konverter 10000 Mbit/s 1310 nm (1 ajánlat) 
A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.
HP
J9152A
kezdő: HUF 60 054,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET91000SM10
kezdő: HUF 72 095,00*
db-ként
 
 db
Planet
FT-806A20
kezdő: HUF 14 615,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET91000SM20
kezdő: HUF 78 512,00*
db-ként
 
 db
Planet
GT-802
kezdő: HUF 17 148,00*
db-ként
 
 db
Planet
FT-802
kezdő: HUF 11 748,00*
db-ként
 
 db
Allied Telesis
AT-MC102XL
kezdő: HUF 21 293,00*
db-ként
 
 db
Media Converter RJ45 100 - 100FX ST/MM 2km (2 ajánlat) 
Product Name: Media Converter A csatlakozó: RJ45 100 B csatlakozó: 100FX ST/MM Készüléktípus: Átalakító Max. távolság: 2 km
Allied Telesis
AT-MC101XL
kezdő: HUF 20 737,00*
db-ként
 
 db
LevelOne VDS-0200 hálózati média konverter 100 Mbit/s Fekete (1 ajánlat) 
Understøtter en VDSL forbindelse op til 2km over single par kobberkabel Giver 100Mbps downstream og 60Mbps upstream over 300m Indeholder valgfrie Fast og Interleaved modes Valgfrie fixed data rate ...
LevelOne
533200
kezdő: HUF 43 572,00*
db-ként
 
 db
D-Link
DMC-300SC/E
kezdő: HUF 19 081,00*
db-ként
 
 db
Siemens
6AT8000-1EB00-3XA0
HUF 961 263,00*
db-ként
 
 db
BrainBox
ES-571
kezdő: HUF 92 343,00*
db-ként
 
 db
Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 (3 ajánlat) 
Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45
DIGITUS
DN-82020-1
kezdő: HUF 7 553,00*
db-ként
 
 db
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter (4 ajánlat) 
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter - UTP to Multimode Fiber Media Converter - SC Fiber connector - Includes Power Supply for standalone use
D-Link
DMC-700SC/E
kezdő: HUF 41 112,00*
db-ként
 
 db
6ES7193-6AG20-0AA0 - SIMATIC BUSADAPTER BA LC/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X (1 ajánlat) 
SIMATIC BUSADAPTER BA LC/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC GLASS-FO-SOCKET AND, 1 X RJ45 SOCKET FOR PROFINET, Herstellercode: 6ES7193-6AG20-0AA0
Siemens
6ES7193-6AG20-0AA0
kezdő: HUF 88 328,00*
db-ként
 
 db
BrainBox
ES-551
kezdő: HUF 83 089,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-82010-1
kezdő: HUF 7 883,00*
db-ként
 
 db
TP-Link
MC100CM
kezdő: HUF 6 356,00*
db-ként
 
 db
6ES7193-6AG40-0AA0 - SIMATIC BUSADAPTER BA LC/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC (1 ajánlat) 
SIMATIC BUSADAPTER BA LC/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X LC GLASS-FO-SOCKET AND, 1 X FASTCONNECT (FC) SOCKET FOR PROFINET, Herstellercode: 6ES7193-6AG40-0AA0
Siemens
6ES7193-6AG40-0AA0
kezdő: HUF 92 570,00*
db-ként
 
 db
BrainBox
ED-516
kezdő: HUF 55 785,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-82050
kezdő: HUF 37 818,00*
db-ként
 
 db
TP-Link
MC110CS
kezdő: HUF 6 376,00*
db-ként
 
 db
6ES7193-6AP20-0AA0 - SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/RJ45, MEDIA CONVERTER (1 ajánlat) 
SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/RJ45, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X SCRJ FO-SOCKET AND, 1 X RJ45 SOCKET FOR PROFINET, Manufacturer-ID: 6ES7193-6AP20-0AA0
Siemens
6ES7193-6AP20-0AA0
kezdő: HUF 88 442,00*
db-ként
 
 db
BrainBox
ED-204
kezdő: HUF 37 359,00*
db-ként
 
 db
Edimax
ET-912MST+
kezdő: HUF 11 530,00*
db-ként
 
 db
TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media Converter (6 ajánlat) 
Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fibe...
TP-Link
MC111CS
kezdő: HUF 6 370,00*
db-ként
 
 db
6ES7193-6AP40-0AA0 - SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/FC, MEDIA CONVERTER FO (1 ajánlat) 
SIMATIC ET 200SP, BUSADAPTER BA SCRJ/FC, MEDIA CONVERTER FO - CU 1 X SCRJ FO-SOCKET AND, 1 X FASTCONNECT (FC) SOCKET FOR PROFINET, Manufacturer-ID: 6ES7193-6AP40-0AA0
Siemens
6ES7193-6AP40-0AA0
kezdő: HUF 92 570,00*
db-ként
 
 db
BrainBox
ED-038
kezdő: HUF 34 793,00*
db-ként
 
 db
ASSMANN Electronic
DN-82022
kezdő: HUF 8 040,00*
db-ként
 
 db
TP-Link
MC112CS
kezdő: HUF 6 390,00*
db-ként
 
 db
Siemens
6GK5101-1BB00-2AA3
kezdő: HUF 103 282,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET91000SC2
kezdő: HUF 45 011,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-82021-1
kezdő: HUF 7 537,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-1000 hálózati média konverter 100 Mbit/s Multi-mode Fekete (1 ajánlat) 
Complies with NEMA TS1 & TS2 Environmental requirements for Traffic control equipment Complies with IEC61000-6-2 EMC Generic standard immunity for Industrial environment ISA 12.12.01 (UL1604) Class...
LevelOne
555503
kezdő: HUF 88 223,00*
db-ként
 
 db
TP-LINK MC200CM Multimode GbE Media Converter (7 ajánlat) 
1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps többszörös üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, akár 550 m, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető
TP-Link
MC200CM
kezdő: HUF 7 730,00*
db-ként
 
 db
Siemens
6GK5101-1BC00-2AA3
kezdő: HUF 212 823,00*
db-ként
 
 db
BrainBox
ED-008
kezdő: HUF 29 441,00*
db-ként
 
 db
Trendnet
TI-UF11SFP
kezdő: HUF 52 604,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-1040 hálózati média konverter 100 Mbit/s Single-mode Fekete (1 ajánlat) 
100Base-FX Single-mode fiber for the link up to 40km Complies with NEMA TS1 & TS2 Environmental requirements for Traffic control equipment Complies with IEC61000-6-2 EMC Generic standard immunity f...
LevelOne
555505
kezdő: HUF 118 708,00*
db-ként
 
 db
TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter (7 ajánlat) 
Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m. Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km. Tápegység. 1000 Mbps RJ45 – ...
TP-Link
MC210CS
kezdő: HUF 7 848,00*
db-ként
 
 db
BrainBox
ED-538
kezdő: HUF 58 305,00*
db-ként
 
 db
Trendnet
TI-F11SFP
kezdő: HUF 30 873,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-1100 hálózati média konverter 100 Mbit/s Multi-mode Fekete (1 ajánlat) 
Provides 1-port 10/100Base-TX plus 1-port 100Base-FX 100Base-FX Multi-mode fiber for the link up to 2km -10°C to 60°C (14°F to 140°F) operating temperature range, tested for functional operation @ ...
LevelOne
555506
kezdő: HUF 58 836,00*
db-ként
 
 db
TP-Link
MC220L
kezdő: HUF 4 310,00*
db-ként
 
 db
Phoenix Contact Ethernet média konvertáló, használható:(Ipari Ethernet)-val (2 ajánlat) 
A következőkkel való használatra = Ipari Ethernet FL SFP médiakonverter. A Phoenix Contact modultól származó média-modulok professzionális választéka. Ezek a modulmodulok 2, 10 és 20 km-es átvitelr...
Phoenix Contact
2702442
kezdő: HUF 286 011,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-82023
kezdő: HUF 8 028,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-1120 hálózati média konverter 100 Mbit/s Single-mode Fekete (1 ajánlat) 
Provides 1-port 10/100Base-TX plus 1-port 100Base-FX 100Base-FX Single-mode fiber for the link up to 20km -10°C to 60°C (14°F to 140°F) operating temperature range, tested for functional operation ...
LevelOne
555507
kezdő: HUF 69 327,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET90110SC2
kezdő: HUF 22 542,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-1140 hálózati média konverter 100 Mbit/s Single-mode Fekete (1 ajánlat) 
Provides 1-port 10/100Base-TX plus 1-port 100Base-FX 100Base-FX Single-mode fiber for the link up to 40km -10°C to 60°C (14°F to 140°F) operating temperature range, tested for functional operation ...
LevelOne
555508
kezdő: HUF 75 592,00*
db-ként
 
 db
BrainBox
ED-527
kezdő: HUF 55 757,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-1800 hálózati média konverter 100 Mbit/s Multi-mode Fekete (1 ajánlat) 
Complies with IEC61850-3 and IEEE1613 Environmental requirements for power substation automation systems Complies with NEMA TS1 & TS2 Environmental requirements for Traffic control equipment 100Bas...
LevelOne
555518
kezdő: HUF 133 359,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET90110SM302
kezdő: HUF 50 914,00*
db-ként
 
 db
Edimax
ET-912MSC+
kezdő: HUF 11 548,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-1820 hálózati média konverter 100 Mbit/s Single-mode Fekete (1 ajánlat) 
Complies with IEC61850-3 and IEEE1613 Environmental requirements for power substation automation systems Complies with NEMA TS1 & TS2 Environmental requirements for Traffic control equipment 100Bas...
LevelOne
555519
kezdő: HUF 142 249,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET1000S40LC2
kezdő: HUF 120 693,00*
db-ként
 
 db
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M (1 ajánlat) 
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M
EXTRALINK
ex.3296
kezdő: HUF 5 417,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-1840 hálózati média konverter 1000 Mbit/s Single-mode Fekete (1 ajánlat) 
Complies with IEC61850-3 and IEEE1613 Environmental requirements for power substation automation systems Complies with NEMA TS1 & TS2 Environmental requirements for Traffic control equipment 100Bas...
LevelOne
555520
kezdő: HUF 176 072,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET90110ST2
kezdő: HUF 22 500,00*
db-ként
 
 db
Trendnet
TI-PF11SFP
kezdő: HUF 44 114,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-2000 hálózati média konverter 1000 Mbit/s Fekete (1 ajánlat) 
Complies with NEMA TS1 & TS2 Environmental requirements for Traffic control equipment Complies with IEC61000-6-2 EMC Generic standard immunity for Industrial environment SFP slot supports pluggable...
LevelOne
555521
kezdő: HUF 117 320,00*
db-ként
 
 db
Phoenix Contact Ethernet média konvertáló, használható:(Ipari Ethernet)-val (2 ajánlat) 
A következőkkel való használatra = Ipari Ethernet FL SFP médiakonverter. A Phoenix Contact modultól származó média-modulok professzionális választéka. Ezek a modulmodulok 2, 10 és 20 km-es átvitelr...
Phoenix Contact
2702397
kezdő: HUF 79 448,00*
db-ként
 
 db
MikroTik
RBFTC11
kezdő: HUF 9 158,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-2001 hálózati média konverter 1000 Mbit/s Multi-mode Fekete (1 ajánlat) 
Complies with NEMA TS1 & TS2 Environmental requirements for Traffic control equipment Complies with IEC61000-6-2 EMC Generic standard immunity for Industrial environment 1000Base-SX Multi-mode fibe...
LevelOne
555522
kezdő: HUF 118 708,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
MCM1110MMLC
kezdő: HUF 34 039,00*
db-ként
 
 db
LevelOne IEC-2002 hálózati média konverter 1000 Mbit/s Multi-mode Fekete (1 ajánlat) 
Complies with NEMA TS1 & TS2 Environmental requirements for Traffic control equipment Complies with IEC61000-6-2 EMC Generic standard immunity for Industrial environment 1000Base-SX Multi-mode fibe...
LevelOne
555523
kezdő: HUF 162 314,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
ET91000LC2
kezdő: HUF 55 362,00*
db-ként
 
 db
LevelOne VDS-0110 hálózati média konverter 100 Mbit/s Fekete (1 ajánlat) 
Compliant with ITU-T G.993.1, G.993.2 VDSL/VDSL2 and SG15Q4 DMT 100/60Mbps Downstream/Upstream for distance up to 350m Supports Line Powered VDSL2 connection Conforms Safety-Extra-Low-Voltage (SELV...
LevelOne
533110
kezdő: HUF 70 844,00*
db-ként
 
 db
Phoenix Contact Ethernet média konvertáló, használható:(Ipari Ethernet)-val (2 ajánlat) 
A következőkkel való használatra = Ipari Ethernet FL SFP médiakonverter. A Phoenix Contact modultól származó média-modulok professzionális választéka. Ezek a modulmodulok 2, 10 és 20 km-es átvitelr...
Phoenix Contact
2702439
kezdő: HUF 238 343,00*
db-ként
 
 db
LevelOne VDS-0111 hálózati média konverter 100 Mbit/s Fekete (1 ajánlat) 
Compliant with ITU-T G.993.1, G.993.2 VDSL/VDSL2 and SG15Q4 DMT 100/60Mbps Downstream/Upstream for distance up to 350m Supports Line Powered VDSL2 connection Conforms Safety-Extra-Low-Voltage (SELV...
LevelOne
533111
kezdő: HUF 58 309,00*
db-ként
 
 db
Weidmuller Ethernet média konvertáló, használható:(Ethernet hálózat)-val, Ethernet (2 ajánlat) 
A következőkkel való használatra = Ethernet hálózat Busz típusa = Ethernet Min. működési hőmérséklet = 0°C Maximális működési hőmérséklet = +60°C Ipari Fast Ethernet Médiakonverter. Ipari Fast Ethe...
Weidmüller
1241400000
kezdő: HUF 84 844,00*
db-ként
 
 db
Delock
86443
kezdő: HUF 22 472,00*
db-ként
 
 db
Delock
86180
HUF 22 259,00*
db-ként
 
 db
9LF1110-6MA23-0AA0 - Converter module: with 3 pcs. Mediaconverter to RJ45, 6 plu (1 ajánlat) 
Converter module: with 3 pcs. Mediaconverter to RJ45, 6 plugs, 1 assembly kit, 1 pcs. POF standard cable GP 980/1000, for PROFINET, length 20m, Manufacturercode: 9LF1110-6MA23-0AA0
Siemens
9LF1110-6MA23-0AA0
HUF 679 148,00*
db-ként
 
 db
ALLIED TELESIS 19” Rack Mount Kit for One Unmanaged, Standalone Media or Bridging Media Converter, White, Retail (4.4x12.9cm) (1 ajánlat) 
The AT-TRAY1 is a “shelf ” style unit designed to hold one Allied Telesis standalone media converter. The AT-TRAY1 can be installed on any type of standard rack rail or it can be wallmounted. It is...
Allied Telesis
AT-TRAY1
kezdő: HUF 4 350,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-82120-1
kezdő: HUF 16 929,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
MCMGBSCSM10
HUF 71 444,00*
db-ként
 
 db
Allied Telesis AT-CV1000-20 hálózati média konverter (1 ajánlat) 
Allied Telesis AT-CV1000-20
Allied Telesis
990-001155-20
kezdő: HUF 20 306,00*
db-ként
 
 db
Delock
86442
kezdő: HUF 21 260,00*
db-ként
 
 db
Delock
86203
HUF 17 758,00*
db-ként
 
 db
Allied Telesis
AT-MC101XL-20
kezdő: HUF 32 304,00*
db-ként
 
 db
Intellinet
506519
kezdő: HUF 10 812,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
MCMGBSCMM055
kezdő: HUF 32 420,00*
db-ként
 
 db
ADA Roline USB3.1 C - Gigabit Ethernet konverter (2 ajánlat) 
Főbb tulajdonságok: 10/100/1000 Mbit/s auto-sensing port Támogatja a USB 3.0-át Passzív eszköz Támogatja a full-duplex és half-duplex működést Windows XP/7/8, Mac OS X kompatibilis
ROLINE
12.02.1109-10
kezdő: HUF 4 883,00*
db-ként
 
 db
Allied Telesis
AT-2931SX/SC-001
kezdő: HUF 46 361,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DN-652103
kezdő: HUF 20 272,00*
db-ként
 
 db
ICP DAS USA Ethernet média konvertáló, használható:(Soros hálózatok)-val 1 x RS-232 bemenet 1 x (1 ajánlat) 
A következőkkel való használatra = Soros hálózatok Bemenet típusa = RS-232 Kimenet típusa = RS-422, RS-485 Bemenetek száma = 1 Kimenetek száma = 1 Busz típusa = RS-232, RS-422, RS-485 Min. működési...
ICP DAS USA
I-7520A
HUF 43 425,00*
db-ként
 
 db
TP-Link
TL-SM311LM
kezdő: HUF 2 987,00*
db-ként
 
 db
ALLIED TELESIS Power over Ethernet Injector (Gigabit Ethernet), Black, Retail (3.5x11.7cm) (1 ajánlat) 
The key to Allied Telesyn’s leadership in the networking world lies in its broad suite of access, aggregation and core transport systems. No other vendor can match Allied Telesyn’s comprehensive pr...
Allied Telesis
AT-6101G-50
kezdő: HUF 15 797,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS Professional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SFP (2 ajánlat) 
DIGITUS Professional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SFP
DIGITUS
DN-82030
kezdő: HUF 5 934,00*
db-ként
 
 db
ICP DAS USA Ethernet média konvertáló, használható:(Soros hálózatok)-val 1 x RS-232 bemenet 1 x RS-485 kimenet (1 ajánlat) 
A következőkkel való használatra = Soros hálózatok Bemenet típusa = RS-232 Kimenet típusa = RS-485 Bemenetek száma = 1 Kimenetek száma = 1 Busz típusa = RS-232, RS-485 Min. működési hőmérséklet = -...
ICP DAS USA
I-7520
HUF 32 477,00*
db-ként
 
 db
Longshine LCS-C819 hálózati média konverter (1 ajánlat) 
Longshine LCS-C819
Longshine Technologie
LCS-C819
kezdő: HUF 89 118,00*
db-ként
 
 db
LAN Tp-Link Media Converter - TL-SM321B (6 ajánlat) 
1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul TL-SM321B WDM két irányú SFP modul Támogatott a WDM két irányú technológia, egyetlen szált használva az optikai kábelnél, költségtakarékos   Média konverter és m...
TP-Link
TL-SM321B
kezdő: HUF 2 050,00*
db-ként
 
 db
Intellinet
545075
kezdő: HUF 18 907,00*
db-ként
 
 db
StarTech.com
MCM1110SFP
kezdő: HUF 22 918,00*
db-ként
 
 db
D-Link
DMC-515SC/E
kezdő: HUF 36 977,00*
db-ként
 
 db
Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm (1 ajánlat) 
Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm
Intellinet
507158
kezdő: HUF 24 001,00*
db-ként
 
 db
ICP DAS USA Ethernet média konvertáló, használható:(Soros hálózatok)-val 1 x RS-422, RS-485 bemenet 1 x (1 ajánlat) 
A következőkkel való használatra = Soros hálózatok Bemenet típusa = RS-422, RS-485 Kimenet típusa = RS-485 Bemenetek száma = 1 Kimenetek száma = 1 Busz típusa = RS-422, RS-485 Min. működési hőmérsé...
ICP DAS USA
I-7510
HUF 39 778,00*
db-ként
 
 db
Delock
86215
HUF 9 827,00*
db-ként
 
 db
D-Link
DMC-810SC/E
kezdő: HUF 85 506,00*
db-ként
 
 db
Intellinet
510493
kezdő: HUF 12 039,00*
db-ként
 
 db
előre
Cikk oldalanként: 10   15   20   50   100    oldal: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   előre

Hasonlósági keresés: Omikron FACT®Finder
* A csillaggal jelölt árak nettó árak, jogilag érvényes ÁFA nélkül.
Ajánlatunk kizárólag vállalatoknak, vállalkozóknak és szabadfoglalkozásúaknak szól.