Kategóriák
Tipp: keresse rögtön ezt: optikai patch kábel mtrj st
»A Mercateo-rólÜdvözöljük! Bejelentkezni
Az én Mercateom
Kosár
 
 
 >  >  >  >  >  >  > Optikai patch kábel

  Optikai patch kábel a Mercateo-nál online vásárolni (164 ajánlat 4 069 364 cikkből)

A következő szűrők segítenek a „Optikai patch kábel“ kereséséhez a cikklistát kívánságai szerint finomítani:
Szűrés: Ár ettől:eddigHUF  szó 
Áttekintés
Kijelzés
☐
☐
☐
☐
Kép
Megrendelés
equip
255416
HUF 2 894,00*
db-ként
 
 db
equip
255418
HUF 4 191,00*
csomag-ként
 
 csomag
equip
255415
HUF 2 000,00*
db-ként
 
 db
AMP LC/SC duplex patchkábel, MM 50/125µ, 2m (1 ajánlat) 
AMP LC/SC duplex patchkábel, MM 50/125µ, 2m
AMP
6536509-2
kezdő: HUF 5 924,00*
db-ként
 
 db
LogiLink
FB2402B
kezdő: HUF 761,00*
db-ként
 
 db
LogiLink
FB2401B
kezdő: HUF 764,00*
db-ként
 
 db
Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xSC, 2m . (1 ajánlat) 
KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM3), 2xLC-2xSC, 1mAdatlapok és minősítések: www.keline.eu
KELine
POM3D-LCSC-010
kezdő: HUF 2 843,00*
db-ként
 
 db
LogiLink
FB0001B
kezdő: HUF 6 506,00*
db-ként
 
 db
Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xSC, 2m . (1 ajánlat) 
KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM3), 2xLC-2xLC, 1mAdatlapok és minősítések: www.keline.eu
KELine
POM3D-LCLC-010
kezdő: HUF 3 036,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DK-2932-03
kezdő: HUF 1 212,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DK-2932-02
kezdő: HUF 1 266,00*
db-ként
 
 db
KELine Duplex multimódusú patchkábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xST, 1m . (1 ajánlat) 
KELine Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xLC-2xLC, 1mAdatlapok és minősítések: www.keline.eu
KELine
P09D-LCLC-010
kezdő: HUF 3 527,00*
db-ként
 
 db
DIGITUS
DK-2932-01
kezdő: HUF 1 195,00*
db-ként
 
 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 20m (1 ajánlat) 
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 20m
DIGITUS
DK-2933-20
HUF 2 556,00*
db-ként
 
 db
AMP
6536969-2
kezdő: HUF 13 348,00*
db-ként
 
 db
előre
Cikk oldalanként: 10   15   20   50   100    oldal: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   előre

Hasonlósági keresés: Omikron FACT®Finder
* A csillaggal jelölt árak nettó árak, jogilag érvényes ÁFA nélkül.
Ajánlatunk kizárólag vállalatoknak, vállalkozóknak és szabadfoglalkozásúaknak szól.