Kategóriák
»A Mercateo-rólÜdvözöljük! Bejelentkezni
Az én Mercateom
Kosár
 
 

Moxa CM-600-2MST/2TX Fast Ethernet switch modul


Mennyiség:  db  
Termékinformációk
Moxa CM-600-2MST/2TX Fast Ethernet switch modul
Moxa CM-600-2MST/2TX Fast Ethernet switch modul
Cikkszám:
     CIHU6-17900170
Gyártó:
     Moxa
Gyártói szám:
     CM-600-2MST/2TX
EAN/GTIN:
     nincs adat
Keresőfogalmak:
Üzleti kapcsoló
Business-Switch
Business kapcsoló
Kapcsoló modul
További információk:
Tápellátás
Áramfogyasztás (tipikus)
1.68 W
Csatlakozók és csatlakozási felületek
Ethernet LAN (RJ-45) portok
2
Szálcsatornás csatlakozók
2
Optikai szál
Optikai kábel csatlakozó
ST
Szövet típusa
Multi-mode
Hullámhossz
1300 nm
RX érzékenység
-32 dB
Hálózat
Ethernet csatlakozó típusa
Fast Ethernet
Ethernet LAN adatátviteli sebességek
10,100 Mbit/s
Réz ethernet kábelezési technológia
100BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T
Teljes kétoldalú
Igen
Teljesítmény
Kompatibilitás
EDS-600
Tömeg és méretek
Méret (sz x mé x ma)
29.7 x 144.8 x 144.4 mm
Tömeg
230 g
További keresőfogalmak: business-switch
A kondíciók áttekintése1
Szállítási idő
Raktárkészlet
Nettó ár
kezdő: HUF 109 920,00*
  
Az ár 5 db-től érvényes
Részletes információk
Cikk ajánlásaCikk megjegyzése
Sávos árak
Rendelési mennyiség
Nettó
Bruttó
Egység
1 db
HUF 113 098,00*
HUF 143 634,00
db-ként
kezdő: 5 db
HUF 109 920,00*
HUF 139 598,00
db-ként
* A csillaggal jelölt árak nettó árak, jogilag érvényes ÁFA nélkül.
Ajánlatunk kizárólag vállalatoknak, vállalkozóknak és szabadfoglalkozásúaknak szól.